• Frekvence 1 – Ti z nás, kteří si chtějí užít tak trochu od všeho, od aktuálního zpravodajství až po talk show a hudební pořady, by si jistě měli pravidelně ladit Frekvenci 1, která je v tomto ohledu pravděpodobně nejvyváženější rozhlasovou stanicí v České republice. Některé z pořadů sice nejsou úplně pro každého a pravidelný Dámský klub si asi většina posluchačů odpustí, i tak je však Frekvence 1 stanicí, na které si každý najde něco svého.
  • Radio ImpulsRádio Impuls – Podle mnoha výzkumů je Rádio Impuls tím vůbec nejposlouchanějším rádiem v Česku, takže je zřejmé, že svou skladbou programů zaujme naprosto všechny věkové i zájmové skupiny. Večerní blok žurnalistiky je možná tím vůbec nejlepším, co lze v českých rádiích slyšet, ačkoliv z něj již před pár lety odešel jeden z nejznámějších českých redaktorů, Václav Moravec.
  • Evropa 2 – Doby, ve kterých Evropu 2 poslouchala prakticky celá Česká republika, jsou již nenávratně pryč, to však neznamená, že tato stanice nemá co nabídnout. Ocení ji především ti, kteří nepotřebují poslouchat zprávy, místo kterých by si raději dopřáli nějakou tu porci kvalitní muziky navíc. Co se týče českých stanic, pak je Evropa 2 hudebně tou nejvíce moderní, takže si jistě najde i celou řadu mladých posluchačů. Největší perlou je pak samozřejmě každodenní Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým.
  • Český rozhlas Radiožurnál – Někteří z nás již nepotřebují poslouchat proudy písniček a namísto toho ocení spíše kvalitní zprávy, které je informují o tom nejdůležitějším, co se v Česku i ve světě právě děje. A právě pro takové posluchače je zde Český rozhlas Radiožurnál, který je lehce dostupný po celé České republice. Kromě pravidelného zpravodajství navíc nabízí i populární Zelenou vlnu, která v pravidelných intervalech informuje o dění na českých dálnicích a silnicích. Český rozhlas Radiožurnál je tedy také tím ideálním společníkem na dlouhé cesty autem.